sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Plachtové garáže

garaz krabice

Plachtová garáž, levný a kvalitní způsob parkování automobilu a skladování k montáži svépomocí.

 

Mobilní garáž hotová do 90 minut

Hned po ceně je největší předností tohoto populárního garážového systému rychlost a jednoduchost montáže. Jen ve 2, bez předchozích zkušeností a speciálního nářadí už za hodinu a půl. Bez povolení a jakýchkoliv základů - kotví se do země šnekovými kotvami. Hotové plachtové garáže jsou mobilní. Kdykoliv ji stejně snadno demontujete, uložíte zpět do krabice nebo přesunete a znovu sestavíte na jiném místě. Neocenitelná výhoda v případě, že se rozhodnete trávit léto na chatě bez garáže, a nechcete parkovat automobil pod širým nebem, napospas rozmarům počasí. Jednoduše si vezmete garáž s sebou.

Plachtová garáž pro auto je k dispozici ve dvou rozměrech - 3x6,1x2,4 se skladovým prostorem 18m2.  S pevným zadním a rolovacím předním dílem s dvojitým zipem. Výsledkem je pohodlné parkování, přístup k vozu i pohyb kolem něj…Součástí sortimentu jsou také plachtové kůlny, vhodné ke skladování materiálu nebo parkování zahradního traktoru a jiné techniky či vybavení.

 

Bezúdržbové materiály s dlouhou životností

Montovaná konstrukce plachtové garáže z trubkové oceli s ocelovými zámky, má prémiovou práškovou úpravu DuPont - neloupe se, nepraská - je odolná vůči korozi. Má dlouhou životnost a také nulové nároky na údržbu.
Stejně jako voděodolná krycí plachta z tkaného, tepelně spojovaného polyetylenu s UV filtrem neboli RipStop tkaniny, která automobil ochrání před deštěm, větrem i přehřátím interiéru za horkých letních dní.

Objednejte si plachtový přístřešek pro auto a zajistěte svému vozu bezpečné parkování rychle a levně. Stačí navštívit náš e-shop.

ceník

popis

doprava

 

zákazníci

showroom

jak objednat

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference